Ordinace po předchozím objednání 

Pondělí  7:30 - 12:30 -
Úterý 7:30 - 12:30 14:30 - 18:00
Středa  7:30 - 12:30 -
Čtvrtek 7:30 - 12:30 13:30 - 15:00
Pátek  7:30 - 12:30 -

Nemocní s respiračními chorobami či teplotou, budou ošetřeni po telefonické domluvě na konci ordinační doby

 

  • Odběrová místa pro PCR Covid-19 v našem okolí:

1/ Pardubický kraj: https://www.nempk.cz/drive-in (rezervujte se on-line jako pacienti indikovaní praktickým lékařem nebo hygienikem)

2/ Hradec Králové: https://reservatic.com (při rezervaci již musíte mít vystavenou elektronickou žádanku od praktického lékaře nebo hygieny)

3/ Rychnov nad Kněžnou: https://www.nemocnicenachod.cz

 

Uzavření ordinace

Ordinace bude uzavřena v těchto termínech:

 

 

POZOR ZMĚNA ZÁSTUPU!!! od 1.9. do 4.9. je zástup zrušen, ordinujeme v rozsahu dopoledních ordinačních hodin.

Ze zdravotních důvodů bude ordinace uzavřena 14.9.-26.9., zastupuje MUDr. Stanislava Novotná, Dolní 226, Choceň, tel. 465 471 362 nebo  mob. 792 763 439 

K vyšetření zastupující lékařku je třeba se telefonicky předem objednat!

 

MUDr. Novotná Stanislava Ordinační hodiny

 

Biosencor Standard F200POCT F200

POCT analyzátor nové generace založený na principu fluorescenční imunoanalýzy (FIA). Přístroj STANDARD F200 byl vyvinut pro snadné a přesné měření mnoha parametrů přímo v ordinacích (např.: CRP, streptest, glykovaný hemoglobin, iFOB, D dimery, troponin). Rychlé, vysoce přesné a spolehlivé výsledky usnadňují určení správné diagnózy a zvyšují kvalitu péče o pacienta.

 

MESI ABPI MD - měření kotníkových indexůABPI

Umožňuje diagnostikovat onemocnění periferních tepen (zúžení aterosklerózou a omezení průtoku okysličené krve), které zvyšuje riziko srdečního infarktu nebo cévní mozkové příhody. Tento stav může nastat ve všech tepnách těla. Bolestivé symptomy u pacienta se projeví až v případě, že je zúžení tepny nad 70% cévního průřezu. Měřením kotníkových tlaků jsme schopni toto onemocnění odhalit mnohem dříve než začne mít pacient potíže. 

 

EKG BTL

snímání elektrického potenciálu srdeční svaloviny. Pomocí tohoto přístroje lze zjistit některé poruchy srdečního rytmu a srdečního svalu. Vyšetření trvá pár minut a je bezbolestné.

 

Tlakový holter BTL-08 ABPM

je neinvazivní přenosný přístroj pro měření krevního tlaku po 24 hodin. Používá se například k vyloučení „syndromu bílého pláště“, při hraničních hodnotách tlaku krve, ke kontrole účinnosti léků na snižování tlaku krve a nastavení jejich vhodného dávkování. Přístroj se skládá z manžety na paži a paměťového média. Pacient si jej po nastavení odnese domů v kapsičce za pasem nebo na krku a příští den jej přinese zpět do ordinace k odečtení výsledků. Měření tlaku probíhá pravidelně každou půl hodinu přes den a každou hodinu v noci.

 

INR CoaguChek® XS


vyšetřujeme krevní srážlivost zejména u pacientů užívajících kumarinové preparáty - Warfarin - při prevenci a léčbě trombóz (krevních sraženin). Při užívání kumarinových preparátů dochází ke snížení krevní srážlivosti („ředění krve“) v důsledku snížené tvorby srážecích faktorů v játrech. Výsledek vyšetření, ke kterému stačí malá kapka krve z prstu, lze odečíst během 2 minut. Odpadá tak, že pacient musí přijít na odběr a následně pro výsledek a upravení medikace, vše lze provést v jednom kroku.

 

Glukometr G423

 je jeden z nejlepších systémů pro sledování hladiny krevního cukru. Sledováním hladiny krevního cukru má velký význam při léčbě cukrovky. Dlouhodobé studie prokázaly, že udržování hladiny krevního cukru blízko normálu může snížit riziko komplikací při cukrovce až o 60%. Výsledky získané pomocí glukometru G423 mohou Vám i vašemu lékaři pomoci sledovat a optimalizovat Váš léčebný plán a tím dosáhnout kontroly nad Vaší nemocí.